Atribuită Cumpărare directă

Servicii de audit de certificare a sistemelor de management integrate calitate-mediu conform standardelor ISO 9001:2015+ISO 14001:2015 la la Municipiul Adjud.

Număr anunț
DA27335117
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Furnizor / câștigător
SRAC CERT SRL (CUI 22088675)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.995 RON
Valoare atribuită
7.995 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.995 RON

din 7.995 RON estimat