Atribuită Cumpărare directă

Furnizare contor apa rece MNK-FL, clasa B, cu flansa, Q.15 mc/h, DN 50 - 2 bucati.

Număr anunț
DA27419327
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
38421100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.269 RON
Valoare atribuită
2.269 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.269 RON

din 2.269 RON estimat