Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS LASER COMPATIBIL HP LJ P2055 / CANON IR1133 (CE505X CF280X C-EXV40) (505X 280X) NUMAR DE REFERINTA: CARTLF339 PRET DE CATALOG: 44,54 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus laser compatibil aprox. 6900 pag / 5% acoperire pentru HP LaserJet P2055d, HP LaserJet Pro 400 M401a (CF270A), HP LaserJet Pro 400 M425dn (CF286A), HP LaserJet Pro 400 M425dw (CF288A), Canon IR-1133 - CE505X / CF280X / C-EXV40 - GENERIC
- Număr anunț
- DA27452957
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89 RON
- Valoare atribuită
- 89 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.