Atribuită
Cumpărare directă
1.CARTUS LASER COMPATIBIL HP LJ P1102 ( CE285A ) (285 285A 85A 1102 ) 2.CARTUS LASER COMPATIBIL HP LJ M125/126 (CF283A) 3.DOSAR PLIC 4.DOSAR CU SINA 5.DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI 6.DOSAR INCOPCIAT 1/1 7.BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM 8.PIX SCHNEIDER K15 ALBASTRU 9.PIX PENSAN TRIBALL NEGRU 30 BUCATI 10.PIX PENSAN TRIBALL ROSU 30 BUCATI 11.AGRAFE HARTIE 33MM 12.AGRAFE HARTIE 50MM 13.AGRAFE HARTIE 78MM 14.CAPSE NR.24/6 MILAN 15.CAPSE NR.10 ECADA 16.CORECTOR BANDA MILAN 17.CORECTOR FLUID DACO CU PENSULA 18.NOTES ADEZIV (POST-IT) OFFICE POINT 75 X 75 320BUC 19.NOTES ADEZIV (POST-IT) INDEX 8X45X12 SAGETI MILAN 20.PRELUNGITOR 5CAI 5M 3X1.5 CU INTRERUPATOR 21.LINIAR (RIGLA) 30CM 22.RADIERA S20 ART FACTIS 23.CAPSATOR 24/6 KANGARO LE 35 30 COLI 24.DECAPSATOR DACO 25.PERFORATOR KANGARO PERFO40 26.MARKER PERMANENT SCHNEIDER MAXX 130 DIFERITE CULORI 27.PLIC C6 AUTOADEZIV (MIC) 500 BUCATI 28.MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB 29.FOLIE A4 DACO PLUS 100 SET 30.STICK MEMORIE FLASH 32GB USB2.0 31.ELASTIC PUNGA MEDIE 100G 32.SFOARA CANEPA/BUMBAC 33.FOARFECA BIROU 19CM DACO 34.TUS STAMPILA
- Număr anunț
- DA27316477
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.378 RON
- Valoare atribuită
- 1.378 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.