Atribuită Cumpărare directă

TUB TERMOCONTRACTIBIL 3,2-1,6; 4,8-2,4; 6,4-3,2; 9,5-4,8; 39-25,4; 35-17,5; 60-39

Număr anunț
DA27342794
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31340000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.295 RON
Valoare atribuită
1.295 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.295 RON

din 1.295 RON estimat