Atribuită Cumpărare directă

1. Revizie tehnica curenta,deranjamente la instalatiile de ridicat din scena:(verificare, curatare,lubrifiere si efectuarea tuturor reglajelor, ridicarea de deranjamente) in conformitate cu prescriptiile tehnice ISCIR R1/2010, R18/2003. Societata autorizata ISCIR in acest sens 19 stangi manuale ; 1 podet ; 7 stangi electrice vechi ; 4 rivalte ; 1 cortina de foc ; 4 usi acces scena - buzunar ; 30 stangi electrice sarcina 500 kg. ; 7 tragatoare electrice de decoruri ; 1 trapa electrica fosa ; 7 echipamente manuale de ridicat candelabre ; 1 consola comanda ; 1 echipament electric de inchidere-deschidere Cortina plus; 2 trape de decoruri electrice sarcina 300 kg. ; 4 trape de scena, 4 trape de decoruri 3000 kg. , 3 tablori electrice de forta si comanda. 3 ascensoare de marfa si 4 ascensoare de persoane. Total instalatii = 99 pentru 01.02.2021 - 28.02.2021.

Număr anunț
DA27314150
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.256 RON
Valoare atribuită
6.256 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.256 RON

din 6.256 RON estimat