Atribuită Cumpărare directă

Circuitul de ventilatie este format dintr-un conector Y transparent cu porturi si capcane , conector in cot , adaptoare suplimentare pentru conectarea tuburilor - tuburi de inspiratie/ expiratie de 22 mm diametru si lungime de 180 cm - conectorul Y cu diam de 22 mm - tub suplimentar de 22 mm si lungime de 60 cm

Număr anunț
DA27362871
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33172000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400 RON
Valoare atribuită
6.400 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.400 RON

din 6.400 RON estimat