Atribuită Cumpărare directă

Circuitul de ventilatie este format dintr-un conector Y transparent cu porturi si capcane , conector in cot , adaptoare suplimentare pentru conectarea tuburilor - tuburi de inspiratie/ expiratie de 22 mm diametru si lungime de 180 cm - conectorul Y cu diam de 22 mm - tub suplimentar de 22 mm si lungime de 60 cm ;... CIRCUIT/TUBULATURA ANESTEZIE CU BALON DE VENTILATIE ADULTI S/PEDIATRIE /NOU NASCUT CIRCUIT DE ANESTEZIE DE UNICA FOLOSINTA, ONDULAT CU BALON DE VENTILATIE, CONTINE: DOUA FURTUNE GOFRATE INSPIR SI EXPIR CU DIAMETRUL DE 22mm SI LUNGIME DE 160cm, CONECTOR IN Y CU DIAMETRUL DE 22mm, TUB SUPLIMENTAR CU DIAMETRUL DE 22mm SI LUNGIME DE 60cm, BALONUL DE VENTILATIE ARE VOLUM DE 2litri. FBRICAT DIN POLIETILENA ONDULATA PRIM INJECTARE. FABRICATE IN CONFORMITATE CU NORMELE ISO:13485/2003 SI CE. ACEST PRODUS NU INCLUDE PIESE METALICE .;... FE 290/10.02.2021

Număr anunț
DA27409455
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat