Atribuită
Cumpărare directă
Este recomandat postoperator sau pacientilor imobilizati partial sau total._x000D_ - fabricat din celuloza 100 % (carton rezistent);_x000D_ -ajuta la reducerea riscului de contaminare incrucisata;_x000D_ -are capacitate de 1000 ml iar retinerea fluidelor este de minim 4 ore;_x000D_ -design ergonomic;_x000D_ -culoarea gri;_x000D_ -sigur si igienic;_x000D_ -de unica folosinta;_x000D_ -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive) (numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, mod de sterilizare, dimensiuni si adresa producator );_x000D_ -inscriptionate C.E;_x000D_ Mod de ambalare: individual/ bucata_x000D_ _x000D_
- Număr anunț
- DA27458934
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141615-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640 RON
- Valoare atribuită
- 1.640 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.