Atribuită Cumpărare directă

Manusi Chirurgicale Sterile usor pudrate Mănuşi chir. sterile nr. 7,5 per 800 Mănuşi chir. sterile nr. 8 per 500 conf com 245/04.02.2021

Număr anunț
DA27338131
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.861 RON
Valoare atribuită
3.861 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.861 RON

din 3.861 RON estimat