Atribuită
Cumpărare directă
gel conductiv pentru EKG neiritabil, fara grasime, necoroziv, nu contine materiale abrasive; - gel este transparent, vascos, omogen cu miros caracteristic; -pentru protejarea pielii produsul are PH neutru intre 5.0 si 7; -nu irita mucoasele; - este un produs cu o conductivitate ridicata, solubil in apa; -nu pateaza tesaturile; -nu deterioreaza transdructorul; -nu dauneaza sondelor, neparfumat; -asigura o buna protectie sondelor; -nu include bule de aer pentru o calitate excelenta a imaginii; -nu se intareste cateva ore nu se usuca si poate fi indepartat cu usurinta; -etichetare conforma: numele produsului, descriere, cod, lot, valabilitate, dimensiuni, adresa producator -inscriptionate C.E. Mod de ambalare: flacon 260 ml
- Număr anunț
- DA27460696
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33124130-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.130 RON
- Valoare atribuită
- 1.130 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.