Atribuită Cumpărare directă

0106 - 4 pret 70 280 Safeclean - 2 pret 125 250 I417814 - 320 pret 3.94 1260.8 I416623 - 90 pret 13.12 1180.8 Lb1121-5Lt - 4 pret 47.65 190.6 3162.2

Număr anunț
DA27470825
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHIRODA (CUI 29153606)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.162 RON
Valoare atribuită
3.162 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.162 RON

din 3.162 RON estimat