Atribuită
Cumpărare directă
OLUTIE GEAM gramaj 750ml 750ML 100 bucati valoare 236LAVETA MICROFIBRA 4 CULORI (50 BUC DIN FIECARE CULOARE), 5 BUC / SET 450 bucati valoare 877.5 SACI MENAJERI 35 L, 50 BUCATI / ROLA BUC 6000 bucati valoare 240 SACI MENAJEI 240 L BUC 500 bucati valoare 249.07 DETERGENT CONCENTRAT PENTRU MASINA DE SPALAT PARDOSELI, ECOLAB INDUR, BIDON 5L 60 L valoare 1255.8, SOLUTIE CURATAT DEZINFECTAT OBIECTE SANITARE (30866) 240 L valoare 657.6, PROSOAPE HARTIE TIP V, 150 BUC / PAC, 2 STRATURI, 23X22 CM, ALBE, CELULOZA 100% 1600 BUC valoare 4400 lei
- Număr anunț
- DA27416288
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.916 RON
- Valoare atribuită
- 7.916 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.