Atribuită Cumpărare directă

Furnizare Produse sanitare in cadrul proiectului PIMCES-Cristian conform anuntului publicitar ADV1195797/03.02.2021 si a Caietului de sarcini atasat respectivului anunt. Valoarea ofertata de AC este mai mica decat in oferta deoarece se intentioneaza cumpararea a 11960 masti de adulti (si nu 14088 buc cat sunt in oferta atasata de ofertant).

Număr anunț
DA27456117
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.388 RON
Valoare atribuită
7.388 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.388 RON

din 7.388 RON estimat