Atribuită Cumpărare directă

se intentioneaza a se achizitiona produse de curatenie in baza comenzii autoritatii contractante. Produsele sunt necesare pentru Primaria comunei 1 Decembrie si Unitatile de invatamant din localitate. Produsele se vor achizitiona timp de 12 luni.

Număr anunț
DA27365091
Autoritate contractantă
COMUNA 1 DECEMBRIE (CUI 4505588)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare atribuită
134.000 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.000 RON

din 134.000 RON estimat