Atribuită Cumpărare directă

Caserola pse 2 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb-COD MB2-200-ALB

Număr anunț
DA27408289
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.904 RON
Valoare atribuită
2.904 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.904 RON

din 2.904 RON estimat