Atribuită
Cumpărare directă
HFNC joacă un rol important în OXIGENOTERAPIE cu flux mare, care furnizează pacientului amestecuri de aer umidificat și oxigen, la flux de până la 60L / min, prin canula nazală . HFNC poate fi utilizată pe scară largă în secția ATI, PNEUMO, UPU, neurochirurgie, cardiologie.. RESWELL HFNC este conceput pentru a se potrivi confortabil tuturor pacientilor, indiferent de formele feței. Conectorul mobil și etanșarea rotativă la 360 ° ajută sa ramana in parametri la mișcarea pacientului. Interfață pentru traheostomie Conector universal Compatibil circuitelor încălzite prin fir
- Număr anunț
- DA27424456
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33157200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.400 RON
- Valoare atribuită
- 14.400 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.