Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII RIDICARE SI TRANSPORT DESEURI SPITALICESTI / LOCATIE RIDICARE CENTRU VACCINARE,PRESTARI SERVICII ELIMINARE FINALA MEDICAMENTE EXPIRATE, conform clauzelor contractuale

Număr anunț
DA27435369
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
OLE STAR SRL (CUI 16590684)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.606 RON
Valoare atribuită
1.606 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.606 RON

din 1.606 RON estimat