Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare auto CASCO -conform Specificatiilor tehnice nr.832/65/2021 si ANEXA 1 anexata.Termen de garanţie/valabilitate : 12 luni de la emiterea politelor. OBS PE FACTURA SE VA TRECE : C.U.I. : RO 11054529 si J 40/9774/1998.

Număr anunț
DA27382578
Autoritate contractantă
C.N.C.F "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. BRAȘOV - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15509275)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.548 RON
Valoare atribuită
13.548 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.548 RON

din 13.548 RON estimat