Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru: 1.-Microbuz Opel Movano -Cap.Cil.2299 -Putere 110 -Locuri 17 -Masa Tot.Autorizata 3890 -Perioada asigurata 12 luni incepind cu data de 21/02/2021. -Prima de asigurare 1096,19 ron.

Număr anunț
DA27375994
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096 RON
Valoare atribuită
1.096 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096 RON

din 1.096 RON estimat