Atribuită
Cumpărare directă
RCA: 1. BULDOEXCAVATOR, JCB - CAUAS080 -4400 cc -150 kw -7040 kg -perioada asigurata 12 luni -Intrare in vigoare 09.02.2021 -plata integrala -prima de asigurare 925.78 RON - nu include Decontare Directa. 2. MICROBUZ, OPEL - CIBRO, MOVANO - CIBRO - SM02KID - 2299 cc - 110 kw - 3890 kg -perioada asigurata 12 luni -Intrare in vigoare 03.03.2021 -plata integrala -prima de asigurare 1096.19 RON - nu include Decontare Directa. TOTAL RCA 2021.97 RON
- Număr anunț
- DA27353203
- Autoritate contractantă
- COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.022 RON
- Valoare atribuită
- 2.022 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.