Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto RCA pentru autoturism RENAULT MEGANE, 103 KW, 1332 cmc,), BR-05-YTO, valabilitate polita 12 luni, incepand cu data de 18.02.2021 Mod de plata integral. Prima de asigurare = 1783.90 RON (cu decontare directa)

Număr anunț
DA27356601
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.784 RON
Valoare atribuită
1.784 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.784 RON

din 1.784 RON estimat