Atribuită Cumpărare directă

PEUGEOT / BOXER nr. locuri 14. tipul transportului: rutier DA . riscuri şi sume asigurate în limita cărora ASIROM poartă răspundere pentru fiecare pasager/calator în parte: A. Pentru deces, ca urmare a accidentelor: 4.000,00 lei B. Pentru invaliditate permanentă totală, ca urmare a accidentelor: 8.000,00 lei C. Pentru cheltuieli medicale necesare tratării invalidităţii permanente (maximum 10% din suma asigurată de la lit. B) 800,00 lei D. Pentru fracturi din accident. 4.000,00 lei E. Pentru arsuri din accident. 4.000,00 lei F. Pentru invaliditate temporara din accident platibila sub forma de indemnizatie zilnica 40 lei pe zi de spitalizare si convalescenta ca urmare a spitalizarii, pentru o durată maximă de 60 zile, pe durata asigurării. G. Pentru avarierea, distrugerea sau pierderea bagajelor, precum şi a bunurilor aflate asupra călătorilor (maximum 5% din suma asigurată de la lit. B.) 400,00 lei H. Pentru acoperirea cheltuielilor ocazionate de transportul călătorului decedat ca urmare a unui accident până la locul de înhumare în limita a (5% din suma asigurată de la lit. A.) 200,00 lei Asigurarea se încheie pe timp de 365 zile începând de la 23.02.2021 până la 22.02.2022 Prima 319.2 lei

Număr anunț
DA27373678
Autoritate contractantă
ARHIVA NATIONALA DE FILME (CUI 18119242)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319 RON
Valoare atribuită
319 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319 RON

din 319 RON estimat