Atribuită
Cumpărare directă
UAT oras Negresti Oas doreste achizitionarea unei polite de /asigurare RCA pentru autoutilitara Nissan Navara - SM 65 PNO, aflata in dotarea parcului auto al primariei orasului. Perioada de valabilitate a asigurarii va fi de 12 luni. Nr. identificare: VSKCTND23UO129086/E852369, capacitate cilindrica/putere 2298/120, nr.locuri/masa totala maxima autorizata 5/3035.
- Număr anunț
- DA27316925
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.706 RON
- Valoare atribuită
- 1.706 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.