Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet partial conf anunt ADV1387988 Diverse instrumente de evaluare si testare

Număr anunț
DA34414653
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Cod CPV
38416000-4 · PH metre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.897.589 RON
Data publicării
01.11.2023 11:23
Data finalizării
02.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.897.589 RON