Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea de Raspundere Civila RCA: • Autoturism DACIA DUSTER, valabilitate 12 luni 22.02.2021-21.02.2022, anul fabricatiei 2016, cilindree 1461 cmc, putere 80kW, masa maxima 1875 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 602,36 lei.

Număr anunț
DA27373077
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA MURES (CUI 9941766)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602 RON
Valoare atribuită
602 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602 RON

din 602 RON estimat