Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare asigurare facultativa de accidente a pasagerilor/calatorilor (12 luni) conform referat de necesitate nr.64/29.01.2021 (AROTRANS FORTE - autobuz M3 Scania AR99PCG ), aferent desfasurarii in conditii optime a activitatilor din cadrul parcului auto al Primariei Ghioroc, conform descrierii dumneavaostra

Număr anunț
DA27318170
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.199 RON
Valoare atribuită
1.199 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199 RON

din 1.199 RON estimat