Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) (conform oferta nr.177/11.02.2021 autovehicul Microbuz Ford Tranzit inmatriculat cu numarul AR10UKL pentru perioada de 12 luni), aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor de transport elevi de pe raza Comunei Ghioroc, conform descrierii dumneavoastre

Număr anunț
DA27400919
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096 RON
Valoare atribuită
1.096 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096 RON

din 1.096 RON estimat