Atribuită Cumpărare directă

Polita RCA: Autoturism Dacia Logan Cap cilindrica - 1461 cmc Putere - 55 kw Masa - 1950 kg An fabricatie - 2016 Valabilitate 12 luni - 04.03.2021 - 03.03.2022 Prima CDD, Asigurare CASCO pentru Autoturism Dacia Logan Cap cilindrica - 1461 cmc Putere -55kw Masa - 1950kg An fabricatie - 2016 Valabilitate 12 luni 04.03.2021 - 03.03.2022 SA

Număr anunț
DA27468636
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.769 RON
Valoare atribuită
2.769 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.769 RON

din 2.769 RON estimat