Atribuită Cumpărare directă

TIP ASIGURARE: RCA si CASCO, TIP AUTO: inmatriculat special, Autoturism, Marca DACIA DUSTER, capacitate cilindrica 1598 cc, putere 84 kw, nr locuri 5, masa maxima 1804 kg, valabilitate 12 luni, incepand cu data de 10.02.2021 plata integral

Număr anunț
DA27353214
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.252 RON
Valoare atribuită
2.252 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.252 RON

din 2.252 RON estimat