Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PERSOANA JURIDICA 1.Nava asigurata: BULDOZER ACVATIC CU CUPA DE GUNOI Anul constructiei/santierul: 2018 Zona de navigaţie: ROMANIA Dunare si ape interioare. Perioada asigurată: 12 luni incepand cu 19.02.2021-18.02.2022 Suma asigurata: 508.130 lei Conditii de asigurare: Corp Nava si Masini, Conditia A Pierdere Totala, Avarie Comuna, Avarie Particulara si Raspundere pentru Coliziuni ¾ (Inclusiv Salvare, Cheltuieli de Salvare si Judecata). Franşize deductibile/ ZERO Prima de asigurare: 5030,49 lei Plata primei: Integral Cota de prima: 0,99% 2.Obiecte asigurate: 2 ambarcatiuni EGRETA 6 cu motor exterior YAMAHA 25CP Suma asigurata totala: 53621,4 lei RISC ASIGURAT: eveniment viitor, posibil dar incert, acoperit de asigurare si menţionat în condiţiile de asigurare, prin producerea căruia pot rezulta daune. EVENIMENT ASIGURAT: risc asigurat având consecinţă o pagubă Prima de asigurare 2064.96 lei Modalitate de plata: integral Cota de prima 3,851% Perioada asigurata: 12 luni incepand cu 19.02.2021-18.02.2022 Fransize deductibile/eveniment: ZERO Teritorialitate: Romania ,Dunare si ape interioare Prima totala: 7095.45 lei
- Număr anunț
- DA27403641
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514150-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.095 RON
- Valoare atribuită
- 7.095 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.