Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii realizare proiect tehnic (P.T.) si D.T.A.C. proiecte eficienta energetica Scoala Niculesti

Număr anunț
DA34417250
Autoritate contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.227.452 RON
Data publicării
01.11.2023 11:23
Data finalizării
02.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.227.452 RON