Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii de de proiectare/elaborare specializata reprezentând documentatii tehnice SF, studiu geo si expertize

Număr anunț
DA27377601
Autoritate contractantă
Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.500 RON
Valoare atribuită
131.500 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.500 RON

din 131.500 RON estimat