Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recompense copii

Număr anunț
DA34416913
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR MUN DRAGASANI (CUI 29126679)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.757.993 RON
Data publicării
01.11.2023 11:23
Data finalizării
02.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.757.993 RON