Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si depozitare deseuri menajere de la sediul administrativ si Statie de Epurare Vinju Mare si Statie Rogova

Număr anunț
DA27314808
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
FLORA SERCOM SA (CUI 6667616)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.566 RON
Valoare atribuită
1.566 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.566 RON

din 1.566 RON estimat