Atribuită Cumpărare directă

Achizitie diverse materiale necesare in cadrul centrelor de vaccinare - UAT Slobozia. Achizitie in conformitate cu prev. Strategiei de vaccinare impotriva COVID-19 aprobata prin HG nr. 1031/2020, cap VIII, lit. B. si a adresei DSP Ialomita nr. 16508/18.12.2020 cu privire la conditiile de functionare a centrelor de vaccinare stabilite la nivelul jud. Ialomita

Număr anunț
DA27415059
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.504 RON
Valoare atribuită
1.504 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.504 RON

din 1.504 RON estimat