Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar 0.5L 48 6.72 322.69 Bureti vase 5/set 3 4.20 12.61 Solutie spalat vase Pur 900ml 5 5.88 29.41 Solutie spalat geam Ajax 10 5.04 50.42 Solutie spalat pardoseala Ajax 1L 5 6.30 31.51 Hartie igienica 2 str 10buc/bax 50 8.40 420.17 Clor Ace 1L 5 5.04 25.21 Insecticid spray Raid max galben 6 15.13 90.76 Lavete bbc 30 1.26 37.82 Manusi vinil M 3 50.42 151.26 Mop 250gr+coada lemn 8 6.72 53.78 Odorizant wc Sano cu suport 20 5.88 117.65 Prosop rola 2buc/set 30 2.52 75.63 Solutie curatat mobila Pronto spray 5 11.76 58.82 Sapun lichid 5L 5 7.56 37.82 Saci menaj 120L 10 5.04 50.42 Saci menaj 35L 15 3.36 50.42 Saci menaj 60L 10 4.20 42.02 Odorizant micro spray cu suport 20 10.08 201.68 Matura pvc 3 6.72 20.17 Faras pvc suport prindere coada+coada 2 6.72 13.45 Hartie dozator Tork (Prosop rola Tork) 15 37.82 567.23 Odorizant electric Ambipur cu suport 3 volution 10 25.21 252.10 Odorizant camera Airwick 240ml 25 7.56 189.08 Rezerva odorizant Airwick 20 10.92 218.49 Galeata spalat cu suport 2 13.45 26.89

Număr anunț
DA27362106
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.147 RON
Valoare atribuită
3.147 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.147 RON

din 3.147 RON estimat