Atribuită
Cumpărare directă
Dosare pvc rosii, Coperti arhiva 4cm, Coperti arhiva 6cm, Coperti arhiva 8cm, Evidentiatoare (div culori), Biblioraft pvc 5 si 8cm, Post it 76x76, Post it index pvc, Pix gel div culori UM-170, Agrafe birou 33mm, Folie protectie A4, Pix pvc Pensan Triball, Capsatoare 25 coli, Perforator 30 coli P830, Capsator HS-1000 , Capse 24/6, Creion mecanic Penac, Mine creion 0.5-0.7 , Sfoara bbc, Plicuri A5, Plicuri burduf, Suport pix plasa, Tavite metal , Pasta corectoare, Clipsuri metalice, Clipsuri metalice, Clipsuri metalice, Scotch ingust, Lipici stick UHU, Separatoare carton 100/set, Marker div cul , Cutter mare , Hartie color A4,80gr/mp div cul, Radiere, Pix Linc Elantra , Suport pvc vertical, CD+plicuri , Clipboard dublu, Coperti dosare clema 2 brate (caiet mecanic), Hartie cub color, Ascutitori .
- Număr anunț
- DA27374474
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.914 RON
- Valoare atribuită
- 6.914 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.