Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hub USB 3.1 Type-C DL-LINK WHV010 10 in 1, 3 x USB 3.0, 1 USB Type-C, Port 4K HDMI, 1080P VGA, RJ45

Număr anunț
DA34409437
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.145.924 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
02.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.145.924 RON