Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Model imprimantă/ copiator Denumire produs Capacitate de printare (număr de pagini) Cod consumabil Tip cartus U/M Cant. 1 Brother MFC L8690CDW Toner negru 6500 TN-423BK Original buc. 8 2 Toner cyan 4000 TN-423C Original buc. 4 3 Toner magenta 4000 TN-423M Original buc. 4 4 Toner yellow 4000 TN-423Y Original buc. 4 5 OKI C532DN Toner negru 7000 46490608 Original buc. 4 6 Toner cyan 6000 46490607 Original buc. 2 7 Toner magenta 6000 46490606 Original buc. 2 8 Toner yellow 6000 46490605 Original buc. 2 9 KYOCERA ECOSYS P5021CDN Toner negru 2600 TK-5230K Original buc. 3 10 Toner cyan 2200 TK-5230C Original buc. 1 11 Toner magenta 2200 TK-5230M Original buc. 1 12 Toner yellow 2200 TK-5230Y Original buc. 1
- Număr anunț
- DA27402341
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.021 RON
- Valoare atribuită
- 16.021 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.