Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs Cod produs Producator Tip produs Cantitate 1 Toner Konica Minolta Bizhub 224E/284E/364E TN-322 (A33K050) Konica Minolta OEM, 24000 pagini 1 2 Ribon Epson FX-2190 FX-2190 (C13S015327) Epson OEM, 1200000 caractere 7 3 Toner Brother 6600DW/6800DW/6900DW TN-3512 Brother OEM, 12000 pagini 3 4 Toner Brother 6180DW/8250DN/8950DN TN-3390 Brother OEM, 12000 pagini 1
- Număr anunț
- DA27359961
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.367 RON
- Valoare atribuită
- 2.367 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.