Atribuită
Cumpărare directă
Servicii curatenie intretinere 1 persoana 4 interventii/saptamana 4 ore/interventie Pretul este exprimat in RON si nu include TVA. Pretul include forta de munca, detergentii si echipamentele necesare desfasurarii activitatii in cele mai bune conditii. Pretul include sacii menajeri si consumabilele de toaleta (sapun lichid, hartie igienica, hartie prosop). Pretul include curatenia generala trimestriala.
- Număr anunț
- DA27419225
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE PROTECTIA PLANTELOR SI DE INTRETINERE A DRUMURILOR JUDETENE PRAHOVA (CUI 12284089)
- Furnizor / câștigător
- STEFA INVEST SRL (CUI 19114243)
- Cod CPV
- 90911200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.240 RON
- Valoare atribuită
- 2.240 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.