Atribuită Cumpărare directă

Servicii curatenie intretinere 1 persoana 4 interventii/saptamana 4 ore/interventie Pretul este exprimat in RON si nu include TVA. Pretul include forta de munca, detergentii si echipamentele necesare desfasurarii activitatii in cele mai bune conditii. Pretul include sacii menajeri si consumabilele de toaleta (sapun lichid, hartie igienica, hartie prosop). Pretul include curatenia generala trimestriala. Plata cu OP la 30 zile.

Număr anunț
DA27470594
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PROTECTIA PLANTELOR SI DE INTRETINERE A DRUMURILOR JUDETENE PRAHOVA (CUI 12284089)
Furnizor / câștigător
STEFA INVEST SRL (CUI 19114243)
Cod CPV
90911200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.240 RON
Valoare atribuită
2.240 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.240 RON

din 2.240 RON estimat