Atribuită Cumpărare directă

Comuna Dersca doreste sa achizitioneze 2 buc - CRUCE CARDANICA pentru buldo-excavator, inclusiv transportul, conform ofertei dumneavoastră FACTURA PROFORMA 40-00-015314-1/11.02.2021 la pretul de 1.073,28 lei, fara TVA.

Număr anunț
DA27388231
Autoritate contractantă
COMUNA DERSCA (CUI 3503660)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.073 RON
Valoare atribuită
1.073 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.073 RON

din 1.073 RON estimat