Atribuită Cumpărare directă

Revizie 1000 h Buldoexcavator JCB 3CX14LFWM JCB3CX4TCK2826879 confirm deviz 7209/09.02.2021

Număr anunț
DA27382575
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI 11766640)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.392 RON
Valoare atribuită
5.392 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.392 RON

din 5.392 RON estimat