Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA 2000 ORE. Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;

Număr anunț
DA27361106
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.314 RON
Valoare atribuită
10.314 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.314 RON

din 10.314 RON estimat