Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII REPARATII, MATERIALE SI INLOCUIRI PIESE/MATERIALE LA RETEA DATE, CALCULATOARE, IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX-URI/COPIATOARE 1 CABLU USB IMPRIMANTA BUC 1x6,00=6,00 2 SSD ADATA 256GB BUC 1x200,00=200,00 3 CABLU UTP CAT5E ML 45x1,00=45,00 4 CONECTOR UTP RJ45 BUC 2x1,00=2,00 5 PATCH CORD 0,5M BUC 1x3,00=3,00 6 UNITATE OPTICA DVD-RW BUC 1x70,00=70,00

Număr anunț
DA27454355
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI 15571153)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326 RON
Valoare atribuită
326 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326 RON

din 326 RON estimat