Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII INCARCARI CARTUSE LASER, INLOCUIRI CHIP-URI SI CILINDRI LA IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX/COPIATOARE 1 TONER BROTHER TN 3280 BUC 10x27,00=270,00 2 TONER HP 12A BUC 2x17,00=34,00 3 TONER BROTHER TN 3380 BUC 1x31,00=31,00 4 TONER BROTHER TN 3480 BUC 7x37,00=259,00 5 TONER BROTHER TN 1030 BUC 2x16,00=32,00 6 TONER BROTHER TN 2220 BUC 4x20,00=80,00 7 TONER + CHIP HP 283A BUC 1x16,00=16,00 8 TONER + CHIP SAMSUNG MLT101S BUC 2x31,00=62,00 9 TONER BROTHER TN 2320 BUC 1x26,00=26,00 10 TONER + CHIP HP 285A BUC 1x17,00=17,00 11 CHIP XEROX 3010 BUC 1x5,00=5,00 12 CILINDRU BROTHER DR 3200 BUC 3x38,00=114,00 13 CILINDRU BROTHER DR 3400 BUC 1x54=54,00 14 CILINDRU BROTHER DR 2200 BUC 1x34=34,00 15 CILINDRU BROTHER DR 2300 BUC 1x34=34,00
- Număr anunț
- DA27454645
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068 RON
- Valoare atribuită
- 1.068 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.