Atribuită
Cumpărare directă
Colector condens compatibil cu analizorul de gaze GE, 10 buc/cutie (pentru ventilatorul GE) culoare verde/Linie esantionare gaz pentru analizor 2m, compatibil cu echipament Avance CS2 si Carestation 620 10 buc/set COD: 2097307-001/Filtru inspir ventilator R860 10 buc Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA27361182
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.730 RON
- Valoare atribuită
- 19.730 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.