Atribuită Cumpărare directă

Placa actionare motor (FRU- MCB SPAD- ROHS) - 19,800.00 RON + TVA Pretul este valabil in conditiile returnarii gratuite catre furnizor a piesei defecte si include costurile aferente livrarii si instalarii acesteia. Garantia acordata piesei este de 3 (trei) luni de la data instalarii. Piesele care, in timpul perioadei de garantie, le inlocuiesc pe cele defecte, beneficiaza de o noua perioada de garantie care curge de la data inlocuirii piesei defecte, dar nu va depasi termenul garantiei acordata initial pentru piesa respectiva.

Număr anunț
DA27326723
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.800 RON
Valoare atribuită
19.800 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.800 RON

din 19.800 RON estimat